5. Denmark

Denmark (1950)

3 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

DENMARK pseudoniem Marc Robbroeckx (Wilrijk,1950)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Denmark - Zonder titel kopen? Bied vanaf 190!

Denmark - Zonder titel

Geplaatst dooruser

Jaartal1989
TechniekOffset
Afmetingen42 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Denmark - Gesigneerde Editie kopen? Bied vanaf 70!

Denmark - Gesigneerde Editie

Geplaatst doorWestminster

Jaartal2013
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Denmark - ART CRITICISM kopen? Bied vanaf 150!

Denmark - ART CRITICISM

Fotografie

Geplaatst dooruser

Jaartal1994
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen55 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst