5. Hans van Efferen

Hans van Efferen (1934)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

Hans van EFFEREN (Zwolle 1934)

Hans van Efferen - Krachtige zwart-wit Lino/Houtsnede "Zelfportret 37 jaar oud" gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Hans van Efferen - Krachtige zwart-wit Lino/Houtsnede "Zelfportret 37 jaar oud" gesigneerd

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd25-07-2021 om 21:51

Jaartal1971
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen35 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout