5. Casper Faassen

Casper Faassen (1975)

12 aangeboden items / 73 verkochte items

FA. (121 x Favoriet)

Casper Faassen

Schilder, Fotograaf, Tekenaar

Geboren te Leidschendam in 1975

Casper Faassen groeit op in Leiden maar werkt tegenwoordig in Amsterdam.

Het werk is figuratief en kenmerkt zich door tekeningen en schilderijen van vrouwen. Hij is beïnvloed door grote meesters uit de kunstgeschiedenis en in het bijzonder door Picasso. De vrouwen die het werk van Casper Faassen domineren zijn realistisch geportretteerd in een eigen stijl die tevens invloeden heeft van striptekeningen en vaak op een effen contrasterende achtergrond zijn geplaatst.

Casper Faassen is een opkomend talent en won in 2007 de prijs van “Meest Veelbelovend Beelden Kunstenaar”.

Diverse tentoonstellingen in binnen en buitenland hebben zijn werk getoond

Het werk van Casper Faassen bevindt zich in vele bedrijfs- en particuliere collecties, in binnen en buitenland.

12 aangeboden items van deze kunstenaar
Casper Faassen - 'Leonardo' - Fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 120!

Casper Faassen - 'Leonardo' - Fraai ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen65 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Casper Faassen - Zeefdruk/collage - gesigneerd - 2003 kopen? Bied vanaf 199!

Casper Faassen - Zeefdruk/collage - gesigneerd - 2003

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2003
Afmetingen46.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Casper Faassen - Verstild naakt II - zeefdruk/collage - 2003 kopen? Bied vanaf 220!

Casper Faassen - Verstild naakt II - zeefdruk/collage - 2003

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen68 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Casper Faassen - Collage met zeefdruk/acryl | 'Jongeman in rood' | 2003 kopen? Bied vanaf 220!

Casper Faassen - Collage met zeefdruk/acryl | 'Jongeman in rood' | 2003

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen74 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Casper Faassen - Collage met zeefdruk/acryl | 'Dame in rood' | 2003 kopen? Bied vanaf 220!

Casper Faassen - Collage met zeefdruk/acryl | 'Dame in rood' | 2003

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Casper Faassen - Dame met rood patroon kopen? Bied vanaf 220!

Casper Faassen - Dame met rood patroon

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen68 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Casper Faassen - Staande dame( met spraytint) kopen? Bied vanaf 245!

Casper Faassen - Staande dame( met spraytint)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Casper Faassen - Dame in dame kopen? Bied vanaf 220!

Casper Faassen - Dame in dame

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Casper Faassen - Dromend II kopen? Bied vanaf 210!

Casper Faassen - Dromend II

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Casper Faassen - Dame 4 met spraytint kopen? Bied vanaf 220!

Casper Faassen - Dame 4 met spraytint

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Casper Faassen - Dromend ( met spraytint) kopen? Bied vanaf 210!

Casper Faassen - Dromend ( met spraytint)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Casper Faassen - 'Man' Netjes ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Casper Faassen - 'Man' Netjes ingelijst

Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman

Afmetingen55.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst