5. Toon de Haas

Toon de Haas (1929-2015)

1 aangeboden items / 32 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Toon de HAAS (Oosterend 1929 - Amstelveen 2015)

Woonde en werkte sinds 1955 in Amstelveen. Hij heeft in verschillende ateliers geschilderd: o.a. in de van Speijckschool en later in een voormalig schoolgebouw achter de handwegkerk en nog later een wat kleiner atelier tegenover de molen, "de Dickert" ,.In dit atelier ontvangt toon bekende en minder bekende Amstelveners, die zich laten portretteren. Elke week verscheen een portret in het Amstelveens Weekblad. Toons´ oeuvre bestaat hoofdzakelijk uit 3 categorieën: A. Portretten (individuele en groeps-) B. Stillevens C. Landschappen

Toon de Haas - Onbekend kopen? Bied vanaf 250!

Toon de Haas - Onbekend

Geplaatst doorwfrima

Eindtijd21-05-2021 om 19:10

Jaartal1968
TechniekAcryl
Afmetingen53.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst