5. Gerrit Haverkamp

Gerrit Haverkamp (1872-1926)

2 aangeboden items / 30 verkochte items

FA. (16 x Favoriet)

Gerhard Christiaan HAVERKAMP (1872-1926)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerrit Haverkamp - Houten Schuren kopen? Bied vanaf 25!

Gerrit Haverkamp - Houten Schuren

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd04-05-2021 om 22:54

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen5 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerrit Haverkamp - Zonnige bomenlaan - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 275!

Gerrit Haverkamp - Zonnige bomenlaan - olieverfschilderij

Geplaatst doorMiles

Eindtijd23-07-2021 om 19:00

Afmetingen47 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst