5. Joseph Beuys

Joseph Beuys (1921-1986)

16 aangeboden items / 297 verkochte items

FA. (81 x Favoriet)

Joseph BEUYS (Krefeld 1921 - Düsseldorf 1986)

Joseph Beuys was een zeer belangrijke Duitse kunstenaar. Hij stond bekend als een van de meest invloedrijke Duitse kunstenaars voor de tweede helft van de 20e eeuw. Hij had een roerend verleden achter zich. In 1936 werd hij namelijk lid van de Hitlerjugend, waar hij ook eens cello speelde in een orkest van de Hitlerjugend. Nadat hij aan de kunstacademie in Düsseldorf studeerde, studeerde hij af als Meisterschüler van Ewald Mataré. Het werk van Joseph Beuys was meestal op zo'n manier gemaakt, dat het bij het publiek sterke discussies en meningen opwekt.

Viltpak uit 1970 is een belangrijk en bekend werk van Joseph Beuys. Op de kunstacademie van Düsseldorf was hij tevens docent, met een belangrijke invloed op zijn leerlingen.

Exposities en prijzen:

Prijzen: 1986: Wilhelm-Lehmbruck-Preis, Duisburg 1984: Ereburger van Bolognano

Door: Arthur Brouwers

Duits

16 aangeboden items van deze kunstenaar
Joseph Beuys - Nimm Foggia ernst, es lohnt sich kopen? Bied vanaf 400!

Joseph Beuys - Nimm Foggia ernst, es lohnt sich

Geplaatst doorsofistication

VerzendingInternationaal

Jaartal1985
TechniekOffset
Afmetingen31 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - Joseph Beuys - Honigpumpe am Arbeitsplatz kopen? Bied vanaf 680!

Joseph Beuys - Joseph Beuys - Honigpumpe am Arbeitsplatz

Geplaatst doortropics

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen15.5 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - Hommage à Arthur Köpcke kopen? Bied vanaf 1300!

Joseph Beuys - Hommage à Arthur Köpcke

Geplaatst doorartdealer

VerzendingInternationaal

Jaartal1980
TechniekOffset
Afmetingen42 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - Programmentwurf Montagabend. Basler Theater, sign. kopen? Bied vanaf 200!

Joseph Beuys - Programmentwurf Montagabend. Basler Theater, sign.

Geplaatst doorwilliputz1

VerzendingInternationaal

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Joseph Beuys - Graphik ( Zeitung), 1977 kopen? Bied vanaf 1800!

Joseph Beuys - Graphik ( Zeitung), 1977

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorartobes

VerzendingInternationaal

Jaartal1977
Afmetingen40.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Joseph Beuys - s/w Fotografie 20 x 30 cm,1977 auf der documenta 6 in Kassel vor dem Fridericianum kopen? Bied vanaf 29!

Joseph Beuys - s/w Fotografie 20 x 30 cm,1977 auf der documenta 6 in Kassel vor dem Fridericianum

Fotografie

Geplaatst doorHABERMANN

VerzendingInternationaal

Joseph Beuys - s/w Fotografie, 30 x 20 cm, 1977 auf der documenta 6 in Kassel vor dem Fridericianum kopen? Bied vanaf 29!

Joseph Beuys - s/w Fotografie, 30 x 20 cm, 1977 auf der documenta 6 in Kassel vor dem Fridericianum

Fotografie

Geplaatst doorHABERMANN

VerzendingInternationaal

Joseph Beuys - s/w-Fotografie, 30 x 20 cm, 1977 auf der documenta 6 in Kassel vor dem Fridericianum kopen? Bied vanaf 29!

Joseph Beuys - s/w-Fotografie, 30 x 20 cm, 1977 auf der documenta 6 in Kassel vor dem Fridericianum

Fotografie

Geplaatst doorHABERMANN

VerzendingInternationaal

Joseph Beuys - Vitex agnus castus, 1973, signiert kopen? Bied vanaf 680!

Joseph Beuys - Vitex agnus castus, 1973, signiert

Geplaatst doorsofistication

VerzendingInternationaal

Jaartal1973
TechniekOffset
Afmetingen80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joseph Beuys - Granolithografie e.a. signiert, von 1975 mit Buch SEHR SELTEN kopen? Bied vanaf 1500!

Joseph Beuys - Granolithografie e.a. signiert, von 1975 mit Buch SEHR SELTEN

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorGRAFIKQUEEN

VerzendingInternationaal

Joseph Beuys - Joseph Beuys, Günther Uecker, Arnulf Rainer, Bernd Minnich, Klaus Mettig, Harald kopen? Bied vanaf 260!

Joseph Beuys - Joseph Beuys, Günther Uecker, Arnulf Rainer, Bernd Minnich, Klaus Mettig, Harald

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doortropics

VerzendingInternationaal

Jaartal1985
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen29.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Joseph Beuys - "Interesse" kopen? Bied vanaf 4800!

Joseph Beuys - "Interesse"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorsofistication

VerzendingInternationaal

Jaartal1967
TechniekPotlood
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joseph Beuys - Organisation für direkte Demokratie durch Volksabstimmung, (Unikat), 1973 kopen? Bied vanaf 4500!

Joseph Beuys - Organisation für direkte Demokratie durch Volksabstimmung, (Unikat), 1973

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorsofistication

VerzendingInternationaal

Jaartal1973
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Joseph Beuys - Beuys Hut - Originale Handzeichnung 1980 - Handsigniert kopen? Bied vanaf 790!

Joseph Beuys - Beuys Hut - Originale Handzeichnung 1980 - Handsigniert

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorart-ideal

VerzendingInternationaal

Jaartal1980
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - Auguren (1982), Farboffsetlithographie, sign. kopen? Bied vanaf 390!

Joseph Beuys - Auguren (1982), Farboffsetlithographie, sign.

Geplaatst doorArtificial_de

VerzendingInternationaal

Joseph Beuys - Joseph Beuys - große Karte, Handsigniert und gestempelt kopen? Bied vanaf 290!

Joseph Beuys - Joseph Beuys - große Karte, Handsigniert und gestempelt

Geplaatst doortropics

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen15.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst