Joseph Beuys (1921-1986)
  5. Joseph Beuys
Joseph Beuys (1921-1986)

Joseph Beuys (1921-1986)

Kunstschilder, Beeldhouwer, Graficus

Joseph BEUYS (Krefeld 1921 - Düsseldorf 1986)

Joseph Beuys was een zeer belangrijke Duitse kunstenaar. Hij stond bekend als een van de meest invloedrijke Duitse kunstenaars voor de tweede helft van de 20e eeuw. Hij had een roerend verleden achter zich. In 1936 werd hij namelijk lid van de Hitlerjugend, waar hij ook eens cello speelde in een orkest van de Hitlerjugend. Nadat hij aan de kunstacademie in Düsseldorf studeerde, studeerde hij af als Meisterschüler van Ewald Mataré. Het werk van Joseph Beuys was meestal op zo'n manier gemaakt, dat het bij het publiek sterke discussies en meningen opwekt.

Viltpak uit 1970 is een belangrijk en bekend werk van Joseph Beuys. Op de kunstacademie van Düsseldorf was hij tevens docent, met een belangrijke invloed op zijn leerlingen.

Exposities en prijzen:

Prijzen: 1986: Wilhelm-Lehmbruck-Preis, Duisburg 1984: Ereburger van Bolognano

Door: Arthur Brouwers

Aangeboden items
14
Verkochte items
339
Nationaliteit
Duits Duits
Links
Favoriet
FA. (113 x Favoriet)
14 aangeboden items van deze kunstenaar
Joseph Beuys - Karte "PostCard", 1970, signiert kopen? Bied vanaf 200!
Joseph Beuys - Karte "PostCard", 1970, signiertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorhonigpumpe
Verzending Internationaal
Jaartal1970
TechniekOffset
Afmetingen16 cm x 10.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - Karte "Wie dieser Wagen läuft", 1978, signiert kopen? Bied vanaf 200!
Joseph Beuys - Karte "Wie dieser Wagen läuft", 1978, signiertGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorhonigpumpe
Verzending Internationaal
Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen14.6 cm x 10.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - Bestellkarte "Postkartenedition", 1978, signiert, gestempelt kopen? Bied vanaf 200!
Joseph Beuys - Bestellkarte "Postkartenedition", 1978, signiert, gestempeltGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorhonigpumpe
Verzending Internationaal
Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen14.8 cm x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - Goldkuchen kopen? Bied vanaf 120!
Joseph Beuys - GoldkuchenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlutzinkoeln
Verzending Internationaal
Jaartal1982
TechniekOffset
Afmetingen84 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - Collezione di grafica kopen? Bied vanaf 1300!
Joseph Beuys - Collezione di graficaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlutzinkoeln
Verzending Internationaal
Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - Holzpostkarte kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Beuys - Holzpostkarte3D Multiples & Objecten
Geplaatst doorbewe
Jaartal1974
TechniekHout
Afmetingen10.3 cm x 14.3 cm x 3.3 cm (h x b x d)

Joseph Beuys - Organisation für direkte Demokratie durch Volksabstimmung, (Unikat), 1973 kopen? Bied vanaf 1300!
Joseph Beuys - Organisation für direkte Demokratie durch Volksabstimmung, (Unikat), 1973Bijzondere Uitgaves
Geplaatst doorsofistication
Verzending Internationaal
Jaartal1973
TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Joseph Beuys - Handsigniert, "Multiplizierte Kunst - Sammlung Ulbricht" kopen? Bied vanaf 180!
Joseph Beuys - Handsigniert, "Multiplizierte Kunst - Sammlung Ulbricht"Affiches
Geplaatst doorgaleriefrank
Verzending Internationaal
Jaartal1980
TechniekOffset
Afmetingen83 cm x 59 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - Handsigniert, "Ölfarben 1936-1965" kopen? Bied vanaf 160!
Joseph Beuys - Handsigniert, "Ölfarben 1936-1965"Affiches
Geplaatst doorgaleriefrank
Verzending Internationaal
TechniekOffset
Afmetingen59 cm x 42 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - James Joyce kopen? Bied vanaf 750!
Joseph Beuys - James JoyceGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorgaleriefrank
Verzending Internationaal
Jaartal1984
TechniekOffset
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joseph Beuys - Nimm Foggia ernst, es lohnt sich kopen? Bied vanaf 275!
Joseph Beuys - Nimm Foggia ernst, es lohnt sichGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorsofistication
Verzending Internationaal
Jaartal1985
TechniekOffset
Afmetingen31 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joseph Beuys - Zeichnungen zu den „Codices Madrid“ von Leonardo da Vinci kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Beuys - Zeichnungen zu den „Codices Madrid“ von Leonardo da VinciKunstboeken
Geplaatst doorZweiBerl
Verzending Internationaal
Jaartal1998
TechniekHardcover
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
Joseph Beuys - Die Multiples kopen? Bied vanaf 72!
Joseph Beuys - Die MultiplesKunstboeken
Geplaatst doorZweiBerl
Verzending Internationaal
Jaartal1992
TechniekHardcover
Afmetingen31 cm x 22 cm (h x b)
Joseph Beuys - Een Gesprek, met granolitho - en 5 andere boeken kopen? Bied vanaf 75!
Joseph Beuys - Een Gesprek, met granolitho - en 5 andere boekenKunstboeken
Geplaatst doorMiles
Jaartal1987
TechniekHardcover
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)

Kunst kopen van Joseph Beuys

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Joseph Beuys? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Joseph Beuys. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Joseph Beuys en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Joseph Beuys te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Joseph Beuys!

Volg het aanbod kunst van Joseph Beuys te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Joseph Beuys te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Joseph Beuys instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Joseph Beuys kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Joseph Beuys!

Waarom via Kunstveiling kunst van Joseph Beuys kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Joseph Beuys en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Joseph Beuys via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Joseph Beuys of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Joseph Beuys?

Kunst kopen van Joseph Beuys begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Joseph Beuys, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Joseph Beuys. Om meer kans te maken om de Joseph Beuys te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Joseph Beuys! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.