5. Willem Haenraets

Willem Haenraets (1940)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Willem HAENRAETS (Heerlen 1940)

Bekende Nederlandse kunstenaar die internationale bekendheid vervierf vooral met zijn zachtkleurige romantische schilderijen. In de jaren '80 vatte hij het plan om prints te laten maken van zijn schilderijen wat zijn internationale cariere wind in de zeilen gaf. Nu werkt hij vanuit Spanje.

Willem Haenraets - Een bloemstilleven kopen? Bied vanaf 15!

Willem Haenraets - Een bloemstilleven

Geplaatst doorKunstzinnig62

Eindtijd03-06-2021 om 20:00

TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst