Te Koop: Grote Lithografie ; " Boerenkar met Bloemen " In 1989 op een Beurs van een Kunsthandel gekocht een Lithografie gemaakt door "Willem Haenraerts". Romantische steendruk - ong. 70 cm. breed en ong. 65 cm. hoog. Met passe - partout - ong. 90 cm x 64 cm. Het geheel is in zeer goede staat altijd op directie kantoor gehangen. Conditie dus zeer goed. Hand gesigneerd nr 951 / 1950 Alleen ophalen.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leimuiden, Nederland
koeriersdienst