Willem Haenraets - Boerenkar met bloemen

Willem Haenraets - Boerenkar met bloemen kopen? Bied vanaf 50!
Willem Haenraets - Boerenkar met bloemen kopen? Bied vanaf 50!Willem Haenraets - Boerenkar met bloemen kopen? Bied vanaf 50!Willem Haenraets - Boerenkar met bloemen kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem Haenraets (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1989
Techniek Litho
Stijl Romantisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 90 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1950
Te Koop:   Grote Lithografie ;     "  Boerenkar met Bloemen "
In 1989  op een Beurs  van een Kunsthandel  gekocht een  Lithografie  gemaakt door  "Willem Haenraerts".
Romantische steendruk  -  ong.  70 cm. breed  en ong. 65 cm. hoog.
Met passe -  partout -  ong. 90 cm  x  64 cm.
Het geheel is in zeer goede staat altijd op directie kantoor gehangen.  Conditie dus zeer goed.
Hand gesigneerd   nr 951  / 1950
Alleen ophalen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leimuiden, Nederland

Willem Haenraets (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Jan-1944
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
84 cm
90 cm
70 cm
65 cm