Jan-1944
  3. Ervaren verkoper
  5. Jan-1944

Jan-1944

Lid sinds 2026 / Leimuiden, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Willem Haenraets - Boerenkar met bloemen kopen? Bied vanaf 50!
Willem Haenraets (1940) Nederlands Boerenkar met bloemen
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50