Willem Haenraets (1940)
Boerenkar met bloemen
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 90 x 84 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |