5. Birgitt van Bracht

Birgitt van Bracht (1950)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Birgitt van BRACHT (Meerssen 1950)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Birgitt van Bracht - Metamorfose kopen? Bied vanaf 65!

Birgitt van Bracht - Metamorfose

Geplaatst doordoorn2150

Eindtijd05-08-2021 om 19:15

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Birgitt van Bracht - Applaus Applaus kopen? Bied vanaf 100!

Birgitt van Bracht - Applaus Applaus

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLilianLive

Eindtijd09-03-2021 om 22:36

Jaartal1989
TechniekAquarel
Afmetingen81.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst