5. Wil van Leeuwen

Wil van Leeuwen (1909-1994)

1 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Wil van LEEUWEN (Amsterdam 1909-1994)

Schilder, Aquarellist, Beeldhouwer en Emailleur

Wil van Leeuwen - Litho, De lente, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Wil van Leeuwen - Litho, De lente, Ingelijst

Geplaatst doorduif

Eindtijd30-07-2021 om 21:58

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst