5. Guus van Eck

Guus van Eck (1958)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (27 x Favoriet)

De schilder Guus van Eck (geboren in 1958) heeft gestudeerd aan de Kunstacademie te Maastricht en aan de Jan van Eyck Academie. Na het afronden van zijn opleiding verliet hij Nederland en ging wonen in Italië. Van Eck heeft een geheel eigenzinnig en originele schilderstijl. Zijn werk is open, helder en kleurrijk, met hier en daar intieme details. Door de uitbundige scènes raak je nooit uitgekeken en is er altijd wel een nieuwe beweging, component of verrassing te ontdekken.

Guus van Eck - Ingelijste aquarel: Mauritshuis den Haag kopen? Bied vanaf 250!

Guus van Eck - Ingelijste aquarel: Mauritshuis den Haag

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd29-07-2021 om 20:07

Afmetingen46 cm x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst