5. Tjeng Sit Oey

Tjeng Sit Oey (1917-1987)

2 aangeboden items / 36 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Tjeng Sit OEY (Purwokerto 1917 - Amsterdam 1987)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Tjeng Sit Oey - Gesigneerde kleuren zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Tjeng Sit Oey - Gesigneerde kleuren zeefdruk

Geplaatst doorFojo

Eindtijd04-07-2021 om 19:38

Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tjeng Sit Oey - Pentekening kopen? Bied vanaf 40!

Tjeng Sit Oey - Pentekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Eindtijd23-07-2021 om 20:05

Jaartal1968
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen18 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout