5. Herman Heuff

Herman Heuff (1875-1945)

5 aangeboden items / 70 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Den Haag 1875-1945 Heemstede. Graficus en schilder.Leerling van Derkzen van Angeren op de Akademie voor Beeldende Kunst in Rotterdam. Nadruk op etswerk.

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Herman Heuff - Ets Voorburg kopen? Bied vanaf 35!

Herman Heuff - Ets Voorburg

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 38.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Heuff - St Lievens Monstertoren in Zierikzee - Ets kopen? Bied vanaf 45!

Herman Heuff - St Lievens Monstertoren in Zierikzee - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen24 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Herman Heuff - Gravure - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 35!

Herman Heuff - Gravure - Dorpsgezicht

Geplaatst doordot64

Afmetingen44 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Heuff - Boerderij met hooischuur kopen? Bied vanaf 65!

Herman Heuff - Boerderij met hooischuur

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen28 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Heuff - Ets boerderij in de sneeuw kopen? Bied vanaf 40!

Herman Heuff - Ets boerderij in de sneeuw

Geplaatst doorCello1

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen23.6 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout