5. Jacob Houbraken

Jacob Houbraken (1698-1780)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

Jacobus HOUBRAKEN (1698 - 1780)

Jacob Houbraken - Lot van Vier Portret Gravures kopen? Bied vanaf 70!

Jacob Houbraken - Lot van Vier Portret Gravures

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd03-08-2021 om 19:56

Periode< 1800
TechniekGravure
Afmetingen46 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst