5. Peter van den Braken

Peter van den Braken (1896-1979)

8 aangeboden items / 32 verkochte items

FA. (32 x Favoriet)

Peter van den BRAKEN (Eindhoven 1896 - Sterksel 1979)

Van den Braken weet op jeugdige leeftijd dat hij kunstschilder wil worden. Na baantjes als huis- en kerkschilder ontwikkelt hij zich als autodidact, alhoewel de contacten met vader Jan en zoon Anton Kruysen voor zijn artistieke vorming stimulerend zijn geweest.Een succesvolle expositie te Scheveningen in 1922, waar hij door kunstcritici van naam opgemerkt wordt, is het begin van een lange reeks tentoonstellingen in binnen- en buitenland. Hij is een vrijbuiter die gehecht is aan zijn vrijheid.Op vele plaatsen in Nederland heeft hij gewoond en over de gehele aardbol heeft hij gereisd, waardoor hij een avontuurlijk en rusteloos leven heeft geleid. In hart en nieren is en blijft hij een Brabander die verknocht is aan zijn geboortegrond, hetgeen uit zijn werk - ook wat hij onderweg heeft vervaardigd - blijkt.

8 aangeboden items van deze kunstenaar
Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 85!

Peter van den Braken - Straatgezicht - Houtsnede, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen56 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doordaanj

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter van den Braken - Boerderijen in de winter kopen? Bied vanaf 25!

Peter van den Braken - Boerderijen in de winter

Geplaatst doorHannes1948

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter van den Braken - Boerderij in de winter kopen? Bied vanaf 25!

Peter van den Braken - Boerderij in de winter

Geplaatst doorHannes1948

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter van den Braken - Expressionistisch bos kopen? Bied vanaf 90!

Peter van den Braken - Expressionistisch bos

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLaVida

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen31 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Peter van den Braken - Boerderij in landschap - Pentekening, Fraai Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Peter van den Braken - Boerderij in landschap - Pentekening, Fraai Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter van den Braken - Norrland kopen? Bied vanaf 180!

Peter van den Braken - Norrland

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen74 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter van den Braken - Riet aan de waterkant kopen? Bied vanaf 280!

Peter van den Braken - Riet aan de waterkant

Geplaatst doorLaVida

Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst