5. Ronnie Meerts

Ronnie Meerts (1920-2005)

2 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Ronnie MEERTS (Den Haag 1920 - Den Haag 2005)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Ronnie Meerts - Litho

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd07-07-2021 om 21:33

TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Ronnie Meerts - Naakt op het strand. kopen? Bied vanaf 59!

Ronnie Meerts - Naakt op het strand.

Geplaatst doorAkke

Eindtijd18-07-2021 om 21:51

TechniekEts
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst