5. Gerard Gaudaen

Gerard Gaudaen (1927-2003)

2 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)

Geboren te Sint-Niklaas op 9 januari 1927 en stierf aldaar op 26 juni 2003. Volgde zijn opleiding aan de Academie in Sint Niklaas en in Gent. Hij won de prijs Baron de Brouwer voor houtgravure in 1955 en in 1958, de prijs van de Nationale Bank van Belgi

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerard Gaudaen - Nimf naakt gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Gerard Gaudaen - Nimf naakt gesigneerd

Geplaatst doorFransaugusta

Eindtijd25-04-2021 om 22:37

Jaartal1985
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen47 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Gaudaen - Naakte Zeemeermin Gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Gerard Gaudaen - Naakte Zeemeermin Gesigneerd

Geplaatst doorFransaugusta

Eindtijd25-04-2021 om 22:45

Jaartal1985
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst