5. Simon van Gelderen

Simon van Gelderen (1905-1986)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Simon van GELDEREN (Brussel 1905 - Oostende 1986)

Simon van Gelderen - Besneeuwd stadsgezicht kopen? Bied vanaf 120!

Simon van Gelderen - Besneeuwd stadsgezicht

Geplaatst doorGijs82

Eindtijd25-07-2021 om 22:09

Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst