5. Arend Hendriks

Arend Hendriks (1901-1951)

2 aangeboden items / 38 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Arend HENDRIKS (1901 - 1951)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Arend Hendriks - Huis ten Bosch kopen? Bied vanaf 60!

Arend Hendriks - Huis ten Bosch

Geplaatst doorPablo1976

Eindtijd04-06-2021 om 21:28

Jaartal1936
TechniekEts
Afmetingen44 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Arend Hendriks - Huis ten Bosch - Den Haag kopen? Bied vanaf 75!

Arend Hendriks - Huis ten Bosch - Den Haag

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Eindtijd02-07-2021 om 16:25

TechniekEts
Afmetingen47 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst