5. Ria Exel

Ria Exel (1915-1985)

5 aangeboden items / 25 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Ria EXEL: (Rotterdam 1915 - Den Haag 1985)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Ria Exel - Exel Ria, Original Radierung, Zon en maan kopen? Bied vanaf 30!

Ria Exel - Exel Ria, Original Radierung, Zon en maan

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Ria Exel - Uittreding kopen? Bied vanaf 35!

Ria Exel - Uittreding

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
TechniekDroge Naald
Afmetingen38 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ria Exel - Boten kopen? Bied vanaf 65!

Ria Exel - Boten

Geplaatst doorMartha

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ria Exel - Ets Strand kopen? Bied vanaf 30!

Ria Exel - Ets Strand

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ria Exel - Ets/aquatint kopen? Bied vanaf 40!

Ria Exel - Ets/aquatint

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1961
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst