5. Fred Hemmes

Fred Hemmes (1946)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Fred HEMMES (Schiedam 1946)

Fred Hemmes - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Fred Hemmes - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd09-02-2021 om 21:13

Jaartal1976
TechniekAquarel
Afmetingen69 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst