5. Claus Costa

Claus Costa (1971)

2 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Claus COSTA (Rio de Janeiro 1971)

Braziliaans

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Claus Costa - Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 500!

Claus Costa - Marilyn Monroe

Geplaatst doorHavik48

Eindtijd06-08-2021 om 22:00

Jaartal2006
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam

Claus Costa - Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 950!

Claus Costa - Marilyn Monroe

Geplaatst doorBaoor

Eindtijd13-02-2021 om 22:56

Jaartal2009
Afmetingen90 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam