5. Bart Drost

Bart Drost (1955)

1 aangeboden items / 16 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Bart DROST (Nijmege 1955)

Bart Drost - 3x3 schilderij kopen? Bied vanaf 35!

Bart Drost - 3x3 schilderij

Geplaatst doorSummerArt

Eindtijd22-06-2021 om 22:42

Jaartal1999
Afmetingen52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst