5. Hannes Kuiper

Hannes Kuiper (1942)

2 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Hannes KUIPER (Amsterdam 1942)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Hannes Kuiper - Geen titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 26/160 - 21969 kopen? Bied vanaf 50!

Hannes Kuiper - Geen titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 26/160 - 21969

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd24-07-2021 om 20:07

Jaartal2001
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Kuiper - Geen titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21968 kopen? Bied vanaf 50!

Hannes Kuiper - Geen titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21968

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd24-07-2021 om 22:11

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst