5. Hubert Malfait

Hubert Malfait (1898-1971)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Hubert MALFAIT (Astene 1898 - Sint-Martens-Latem 1971)

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Hubert Malfait - Houtskool, Landwerker kopen? Bied vanaf 250!

Hubert Malfait - Houtskool, Landwerker

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd25-07-2021 om 19:08

TechniekHoutskool
Afmetingen27 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hubert Malfait - 'Geit' kopen? Bied vanaf 385!

Hubert Malfait - 'Geit'

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortomverbeiren

Eindtijd27-07-2021 om 21:37

TechniekHoutskool
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst