5. Albert Neuhuys

Albert Neuhuys (1895-1968)

2 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Albert Neuhuys (Antwerpen 1895 - Sassenheim 1968)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Albert Neuhuys - rivierenlandschap kopen? Bied vanaf 125!

Albert Neuhuys - rivierenlandschap

Geplaatst doorWSnoeren

Eindtijd03-08-2021 om 22:30

Jaartal1950
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Albert Neuhuys - Naakt. Zittende vrouw. Danseres. kopen? Bied vanaf 225!

Albert Neuhuys - Naakt. Zittende vrouw. Danseres.

Geplaatst doorAkke

Eindtijd23-06-2021 om 22:50

Jaartal1922
TechniekEts
Afmetingen26 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout