5. Jelle Hoogstra

Jelle Hoogstra (1924-2003)

11 aangeboden items / 43 verkochte items

FA. (31 x Favoriet)

Jelle Hoogstra

11 aangeboden items van deze kunstenaar
Jelle Hoogstra - koe met boer kopen? Bied vanaf 1!

Jelle Hoogstra - koe met boer

Geplaatst doorpief55

Jaartal1987
Afmetingen71 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Jelle Hoogstra - koeien op stal kopen? Bied vanaf 1!

Jelle Hoogstra - koeien op stal

Geplaatst doorpief55

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst

Jelle Hoogstra - Handgesigneerd Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 50!

Jelle Hoogstra - Handgesigneerd Stadsgezicht

Geplaatst dooramourdelart

Jaartal1988
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle Hoogstra - Handgesigneerd spelende kinderen kopen? Bied vanaf 60!

Jelle Hoogstra - Handgesigneerd spelende kinderen

Geplaatst dooramourdelart

Jaartal1988
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle Hoogstra - Meisje met ballon, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 60!

Jelle Hoogstra - Meisje met ballon, gemengde techniek

Geplaatst dooramourdelart

Jaartal1988
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle Hoogstra - Anloo, Drente, pastelkrijt op papier kopen? Bied vanaf 50!

Jelle Hoogstra - Anloo, Drente, pastelkrijt op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle Hoogstra - Eext, Drente, pastelkrijt op papier kopen? Bied vanaf 50!

Jelle Hoogstra - Eext, Drente, pastelkrijt op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle Hoogstra - Kinderen in het bos, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 65!

Jelle Hoogstra - Kinderen in het bos, gemengde techniek

Geplaatst dooramourdelart

Jaartal1988
Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle Hoogstra - Stadsgezicht (groot) kopen? Bied vanaf 75!

Jelle Hoogstra - Stadsgezicht (groot)

Geplaatst dooramourdelart

Jaartal1979
Afmetingen75 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle Hoogstra - Gouache, laat werk van Hoogstra kopen? Bied vanaf 40!

Jelle Hoogstra - Gouache, laat werk van Hoogstra

Geplaatst doorSkoander

Jaartal1999
TechniekGouache
Afmetingen55 cm x 72.50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle Hoogstra - Stilleven met kruik - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Jelle Hoogstra - Stilleven met kruik - Gouache, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1984
TechniekGouache
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst