5. Lucio del Pezzo

Lucio del Pezzo (1933)

5 aangeboden items / 31 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Lucio del PEZZO (Napels 1933)

Italiaans

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Lucio del Pezzo - Pyramide - Farblithographie 1970 - handsigniert und nummeriert - 83/100 kopen? Bied vanaf 160!

Lucio del Pezzo - Pyramide - Farblithographie 1970 - handsigniert und nummeriert - 83/100

Geplaatst doorArt-Thuer

VerzendingInternationaal

Lucio del Pezzo - ABC Geometrico - Farblithographie 1970 - handsigniert und nummeriert - 28/100 kopen? Bied vanaf 160!

Lucio del Pezzo - ABC Geometrico - Farblithographie 1970 - handsigniert und nummeriert - 28/100

Geplaatst doorArt-Thuer

VerzendingInternationaal

Lucio del Pezzo - Astronomia - Farblithographie 1970 - handsigniert und nummeriert - 63/100 kopen? Bied vanaf 160!

Lucio del Pezzo - Astronomia - Farblithographie 1970 - handsigniert und nummeriert - 63/100

Geplaatst doorArt-Thuer

VerzendingInternationaal

Lucio del Pezzo - Sagittarius - Farblithographie 1970 - handsigniert und nummeriert - 14/100 kopen? Bied vanaf 160!

Lucio del Pezzo - Sagittarius - Farblithographie 1970 - handsigniert und nummeriert - 14/100

Geplaatst doorArt-Thuer

VerzendingInternationaal

Lucio del Pezzo - 1 litho en 1 zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!

Lucio del Pezzo - 1 litho en 1 zeefdruk

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst