5. Debora Duyvis

Debora Duyvis (1886-1974)

1 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Debora Geertruida Duyvis (1886-1974)was een Nederlands kunstenares en graficus.Zij volgde haar studie aan de Rijksakademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam.

Debora Duyvis - Ets: Het leven, een wonder.. kopen? Bied vanaf 40!

Debora Duyvis - Ets: Het leven, een wonder..

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd13-07-2021 om 20:09

TechniekEts
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout