5. Claude Gaveau

Claude Gaveau (1940)

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Claude GAVEAU (1940)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Claude Gaveau - Sans titre maar met lijst! kopen? Bied vanaf 195!

Claude Gaveau - Sans titre maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen104 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Claude Gaveau - Blumen und Tomaten, Farblithographie kopen? Bied vanaf 130!

Claude Gaveau - Blumen und Tomaten, Farblithographie

Geplaatst doorfrankrainer

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen41 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst