5. Klaas Koster

Klaas Koster (1885-1969)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Klaas KOSTER (Schellinkhout 1885 - Hilversum 1969)

Klaas Koster - C4417-22, Rotskust met ommuring kopen? Bied vanaf 350!

Klaas Koster - C4417-22, Rotskust met ommuring

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd06-06-2021 om 20:26

TechniekAquarel
Afmetingen91.5 cm x 71 cm (h x b)
IngelijstIngelijst