5. Lei Molin

Lei Molin (1927-1990)

1 aangeboden items / 68 verkochte items

FA. (55 x Favoriet)

Lei MOLIN (Berg en Terbijt 1927 - Eindhoven 1990)

Molin zijn vroege werk is beïnvloed door het impressionisme. Tijdens zijn Valkenburgse periode schilderde hij in olieverf, grote, abstracte doeken in uitbundige kleuren, waarbij Karel Appel een groot voorbeeld was. In de jaren 60 verhuisde Molin naar Amsterdam. Hij sloot zich aan bij de z.g. Amsterdamse Limburgers, waarvan ook Ger Lataster deel uitmaakte.In Amsterdam kwam hij onder invloed van Cobra en het minimalisme. Hij beperkte zich tot abstract wek, gebruik makend van de kleuren wit, zwart, grijs. Vanaf de 80-er jaren kwam de kleur in zijn werken terug en maakte hij een bijzonder expressieve periode door.Er hangen diverse werken van hem in musea.

Lei Molin - Ibiza kopen? Bied vanaf 485!

Lei Molin - Ibiza

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortibert

Eindtijd19-06-2021 om 19:15

Jaartal1956
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen55 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst