5. Erwin van Krey

Erwin van Krey (1959)

6 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (46 x Favoriet)

Erwin van KREY (1959)

6 aangeboden items van deze kunstenaar

Erwin van Krey - Die ganze Stadt kopen? Bied vanaf 300!

Erwin van Krey - Die ganze Stadt

Geplaatst doorKunstcontract

Jaartal2018
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin van Krey - Café kopen? Bied vanaf 250!

Erwin van Krey - Café

Geplaatst doorKunstcontract

Jaartal2020
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin van Krey - Man standing kopen? Bied vanaf 150!

Erwin van Krey - Man standing

Geplaatst doorKunstcontract

Jaartal2021
Afmetingen40 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin van Krey - Couple kopen? Bied vanaf 350!

Erwin van Krey - Couple

Geplaatst doorKunstcontract

Jaartal2021
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin van Krey - St. George kopen? Bied vanaf 150!

Erwin van Krey - St. George

Geplaatst doorKunstcontract

Jaartal2018
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin van Krey - Sunbather kopen? Bied vanaf 200!

Erwin van Krey - Sunbather

Geplaatst doorKunstcontract

Jaartal2021
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst