5. Maria Neefjes

Maria Neefjes (1943)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Maria NEEFJES (Noordwijk aan Zee 1943)

Maria Neefjes - Gemengde techniek op papier: Wassende maan - 1987 kopen? Bied vanaf 99!

Maria Neefjes - Gemengde techniek op papier: Wassende maan - 1987

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd06-07-2021 om 22:47

Jaartal1987
Afmetingen29 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout