5. Gertie Mesker

Gertie Mesker (1928)

3 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Gertie MESKER (Amsterdam 1928)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Gertie Mesker - Informel. „Sun Sun Down“, 1958, Paris. Farblithographie kopen? Bied vanaf 25!

Gertie Mesker - Informel. „Sun Sun Down“, 1958, Paris. Farblithographie

Geplaatst doorKunstsammler123

VerzendingInternationaal

Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 65!

Gertie Mesker - Metamorphose

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1968
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gertie Mesker - irradiation kopen? Bied vanaf 50!

Gertie Mesker - irradiation

Geplaatst doornicorotterdam

TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst