5. Guido Eckhardt

Guido Eckhardt (1944)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

GUIDO ECKHARDT (Roosendaal 1944) beeldhouwer, graficus, schilder

Studeerde aan de Academie voor Kunst en Vormgeving St. Joost (Breda).

Guido Eckhardt - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Guido Eckhardt - Zonder titel

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 22:24

Jaartal1987
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst