5. Corrie Kuijs

Corrie Kuijs (1955)

1 aangeboden items / 47 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Corrie KUIJS (Haarlem, 1955)

Corrie Kuijs - De burgt kopen? Bied vanaf 35!

Corrie Kuijs - De burgt

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd14-02-2021 om 22:04

Jaartal1994
Afmetingen70 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst