5. Clary Mastenbroek

Clary Mastenbroek (1947)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Clary MASTENBROEK (Hilversum 1947)

Clary Mastenbroek - Ets | 'Triptiek' | 1971 kopen? Bied vanaf 45!

Clary Mastenbroek - Ets | 'Triptiek' | 1971

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd25-07-2021 om 21:36

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen33 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst