5. Frans van Eijk

Frans van Eijk (1938-2014)

1 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Frans van EIJK (Rotterdam 1938 - 2014)

Frans van Eijk was een Nederlandse kunstschilder en graficus die zijn opleiding volgde aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam. Van Eijk werd bekend om zijn stijl, die symbolisch genoemd kan worden, en het gebruik van verschillende materialen, zoals olieverf, kleurpotloden, tempera en grafische middelen. Van Eijk exposeerde ondermeer in "De Doelen" in Rotterdam.

Frans van Eijk - gemengde techniek - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Frans van Eijk - gemengde techniek - gesigneerd - ingelijst

Geplaatst doorloft

Eindtijd21-03-2021 om 21:41

Jaartal1980
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst