5. Lucille Feremans

Lucille Feremans (1950)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Lucille FEREMANS (Temse 1950)

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Lucille Feremans - original silverprint kopen? Bied vanaf 68!

Lucille Feremans - original silverprint

Fotografie

Geplaatst doorNudeArt

Eindtijd10-04-2021 om 21:01

Jaartal2001
TechniekC-Print
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucille Feremans - silverprint kopen? Bied vanaf 68!

Lucille Feremans - silverprint

Fotografie

Geplaatst doorNudeArt

Eindtijd11-04-2021 om 20:32

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst