5. Betty Jansma-Ijzerman

Betty Jansma-Ijzerman (1942)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Betty JANSMA-IJZERMAN (Heerde, 1942)

Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 135!

Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot!

Geplaatst doortakamine

Eindtijd25-07-2021 om 16:05

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen81.5 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst