5. Theodorus van Oorschot

Theodorus van Oorschot (1910-1989)

1 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (20 x Favoriet)

Theodorus van OORSCHOT (Schijndel, 1910 - Den Bosch, 1989)

Theodorus van Oorschot - Stilleven met bloemen kopen? Bied vanaf 800!

Theodorus van Oorschot - Stilleven met bloemen

Geplaatst doorpaulnotenboom

Eindtijd24-03-2021 om 22:52

Jaartal1954
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst