5. Hans Ebeling Koning

Hans Ebeling Koning (1931)

4 aangeboden items / 287 verkochte items

FA. (40 x Favoriet)

HANS EBELING KONING, Bilthoven, 1931 Door de eeuwen heen hebben kunstenaars verschillende posities ingenomen ten opzichte van de kunst en de werkelijkheid. Uiteenlopende meningen hebben geleid tot diverse stromingen. Daarnaast zijn er altijd eenlingen geweest die, ogenschijnlijk onbewogen door de turbulentie van hun tijd, hun eigen weg zijn gegaan. Hans Ebeling Koning is zo iemand. Hij is opgeleid aan de AKI te Enschede en vanaf 1960 doceerde hij bijna drie decennia lang tekenen en schilderen aan hetzelfde instituut. Het werk van Ebeling Koning wordt figuratief genoemd. De kunstenaar heeft een motief nodig om tot een werk te komen en vindt zijn inspiratiebronnen vooral buiten in de natuur. 1994 Gelderland Biënnale, Gelderland Kunstprijs 1997 Jeanne Oostingprijs voor de Schilderkunst

Musea, overheden, bedrijfscollecties, kunstuitlenen en particulieren hebben werk van H.E.K. in bezit.

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Hans Ebeling Koning - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Hans Ebeling Koning - Litho

Geplaatst doorCello1

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Ebeling Koning - litho kopen? Bied vanaf 50!

Hans Ebeling Koning - litho

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Jaartal1997
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Ebeling Koning - Brug (rechts) kopen? Bied vanaf 45!

Hans Ebeling Koning - Brug (rechts)

Geplaatst doorStrechgel

Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Ebeling Koning - De brug kopen? Bied vanaf 65!

Hans Ebeling Koning - De brug

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst