5. Guido Mariman

Guido Mariman (1948)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Guido Mariman (Wilrijk 1948). Van 1962 tot 1967 geniet Guido Mariman aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten te Antwerpen een opleiding publiciteit, schilderen en tekenen. Onder leiding van Prof. Mark Severin studeert hij van 1967 tot 1972, voor de discipline grafiek, aan het Nationaal Hoger Instituut te Antwerpen. In 1972 verlaat Mariman dit Hoger Instituut als Laureaat.

Graficus Guido Mariman beoefent zowel het aquarel als de burijngravure, ets, ex-libris, houtgravure en lithografie. Als professor is hij verbonden aan de Stedelijke Academie voor Schone Kunsten te Sint-Niklaas en aan de Tekenacademie Sint-Michiel te Brasschaat waar Guido Mariman intussen meer dan vijfentwintig jaar les geeft.

Zowel het Gulden Boek van de provincie Antwerpen als dat van de provincie Oost-Vlaanderen worden regelmatig van zijn sierlijke ontwerpen voorzien.

Een aantal van zijn werken bevinden zich in de verzamelingen van de Staat, de Koninklijke Bibliotheek te Brussel en het Prentenkabinet te Antwerpen. Het werk van Guido Mariman vindt ook zijn weg naar particuliere verzamelingen.

Guido Mariman - 'Naakt aan zee' kopen? Bied vanaf 695!

Guido Mariman - 'Naakt aan zee'

Geplaatst doortomverbeiren

Eindtijd27-07-2021 om 21:00

Afmetingen61 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst