5. Martinus Leonardus Middelhoek

Martinus Leonardus Middelhoek (1898-1986)

5 aangeboden items / 17 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Martinus Leonardus MIDDELHOEK (Zwijndrecht 1898 - Brielle 1986)

5 aangeboden items van deze kunstenaar

Martinus Leonardus Middelhoek - Twee figuren kopen? Bied vanaf 40!

Martinus Leonardus Middelhoek - Twee figuren

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCarolinedeGroot

TechniekAquarel
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Martinus Leonardus Middelhoek - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 50!

Martinus Leonardus Middelhoek - Zittende vrouw

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCarolinedeGroot

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen37 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Dodentempel van Ramses II kopen? Bied vanaf 70!

Martinus Leonardus Middelhoek - Aquarel - Dodentempel van Ramses II

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

Jaartal1971
TechniekAquarel
Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martinus Leonardus Middelhoek - koeien in de wei kopen? Bied vanaf 30!

Martinus Leonardus Middelhoek - koeien in de wei

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordhoutakkers

Jaartal1974
TechniekAquarel
Afmetingen54 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martinus Leonardus Middelhoek - schuur kopen? Bied vanaf 30!

Martinus Leonardus Middelhoek - schuur

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordhoutakkers

TechniekAquarel
Afmetingen50.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst