5. Michiel Brink

Michiel Brink (1949)

5 aangeboden items / 2 verkochte items

Michiel BRINK (Scheveningen 1949)

Oprichter Het Rotterdams Kunstgesticht (1980), grafisch atelier en producenten van handgemaakte boeken ism Poetry International, o.a. het project Dichtregels op vuilniswagens. Oprichter van grafisch atelier hogeDRUKgebied (2007) in Rotterdam Charlois. Ontwerper en uitvoerder van mozaïek op diverse locaties in Rotterdam. Gebruikt kunst als middel om minder fortuinlijke mensen bij de samenleving te betrekken.

5 aangeboden items van deze kunstenaar
Michiel Brink - Zee in de winter kopen? Bied vanaf 40!

Michiel Brink - Zee in de winter

Geplaatst doormichielbrink

Jaartal2017
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen14.8 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michiel Brink - Er bouwt een buitje op kopen? Bied vanaf 40!

Michiel Brink - Er bouwt een buitje op

Geplaatst doormichielbrink

Jaartal2021
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michiel Brink - Er hangt een bui kopen? Bied vanaf 40!

Michiel Brink - Er hangt een bui

Geplaatst doormichielbrink

Jaartal2021
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michiel Brink - Yogales kopen? Bied vanaf 40!

Michiel Brink - Yogales

Geplaatst doormichielbrink

Jaartal2020
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michiel Brink - Yogales kopen? Bied vanaf 25!

Michiel Brink - Yogales

Geplaatst doormichielbrink

Jaartal2020
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst