5. Johan van den Berg

Johan van den Berg (1939)

1 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Johan VAN DEN BERG 1939

Johan van den Berg (Jan Fredericus) werd op 14 juli 1939 in Den Haag geboren. Volgde zijn opleiding aan de Vrije Academie van Beeldende Kunsten Psychopolis in Den Haag. Was daar een leerling van Kees Andrea en Nol Kroes en volgde privé schilderlessen bij A. Slootweg. Lid van Pulchri Studio en de Haagse Kunstkring. Verkreeg onder meer de Jacob Maris jeugdprijs in 1966, Jacob Hartogprijs in 1971 en de Europaprijs voor de schilderkunst 1971. Werkte als schilder, tekenaar, graficus en dichter veelal non figuratief. Signeerde zijn werk o.a. met Johan. Werk is opgenomen in vele particuliere verzamelingen in binnen en buitenland. Werk is tevens in het bezit van het Haags Gemeentemuseum, het Stedelijk Museum Schiedam en de Rijkscollectie.

Johan van den Berg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Johan van den Berg - Zonder titel

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 22:06

Jaartal1987
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst