5. Ineke Calis

Ineke Calis (1946-2014)

3 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Ineke CALIS (1946 - 2014)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Ineke Calis - Zeefdruk, Sluiter II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5!

Ineke Calis - Zeefdruk, Sluiter II - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Jaartal1985
Afmetingen69.5 cm x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Ineke Calis - Kleuren zeefdruk ‘ Wrong way ‘ kopen? Bied vanaf 35!

Ineke Calis - Kleuren zeefdruk ‘ Wrong way ‘

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1979
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ineke Calis - Kleuren zeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 35!

Ineke Calis - Kleuren zeefdruk z.t.

Geplaatst doorDrost260

Jaartal1978
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst