5. Kamagurka

Kamagurka (1956)

1 aangeboden items / 54 verkochte items

FA. (109 x Favoriet)

Kamagurka (Luc Zeebroek) (België 1956)

Kamagurka (Luc Zeebroek) werd aan de Belgische kust geboren. Hij studeerde aan het KASK in Gent maar stopte daarmee vòòr zijn eindexamen. Hij begon te werken als cartoonist bij HUMO en vergaarde daar vlug roem mee.

Kamagurka publiceert in verscheidene tijdschriften en kranten van Nederland, F rankrijk, UK, Duitsland, Oostenrijk, USA en vele andere. Hij deed verschillende shows op de Belgische en Nederlandse televisie, had een radioshow samen met Herr Seele (zijn levenslange metgezel) op Studio Brussel, en treedt het ganse jaar door op in Nederland en België. Hij schreef ook een kindersprookje en twee toneelstukken die werden opgevoerd bij NTG te Gent. Kamagurka heeft meer dan 25 stripboeken uitgebracht, van Bert en Bobje tot Cowboy Henk.

Als schilder heeft hij ook reeds geëxposeerd in verscheidene galerijen in Nederland en België.

Tussen 2011 en 2014 speelde Kamagurka met zijn theatervoorstelling SPROOK in verschillende zalen in Vlaanderen en Nederland.

Belgisch

Kamagurka - Cranes Crest kopen? Bied vanaf 5!

Kamagurka - Cranes Crest

Geplaatst doorRex2205

Eindtijd03-08-2021 om 21:30

Jaartal1993
Afmetingen78 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst